• yeni
  • kategoriler

#akp

14 Ekim 2017

Melih Gökçek veda eder gibi konuştu

1 Yıl6 Ay8 Günoldu
Hakkındaki 'istifa edeceği' yönünde iddialarla gündemde olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın başkent oluşunun 94. yıldönümü programında, yaptığı hizmetlerin sunumunu yaparken "Verilen imkanlarla bunları yaptık. Ankara çok daha güzellerine layıktır. Bundan sonraki yıllarda çok daha güzel şeyler de yapılacaktır" ifadelerini kullandı.
24 Mart 2016

AKP: Zarrab'ın bizimle bir ilgisi yok

3 Yıl28 Günoldu
AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Reza Zarrab'ın ABD'de tutuklanmasını "savcı tasarrufu" olarak nitelendirdi ve Cumhurbaşkanı ya da AKP ile anılmasının söz konusu olamayacağını söyledi. Çelik, "Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'ye karşı hastalıklı bir muhalefet üretmek şeklinde bir tutum söz konusudur" dedi.http://www.hurriyet.com.tr/ak-...-aciklamas
23 Mart 2016

Bir kereden bir şey olmaz

3 Yıl30 Günoldu
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Yaşlı Destek Programı (YADES) Tanıtım Toplantısı'nda gazetecilerin sorularını cevapladı. Ramazanoğlu, Ensar Vakfı'nda görevli sınıf öğretmeni Muammer B.'nin cinsel istismar iddialarına ilişkin soru üzerine, "Buna bir kere rastlanmış olması hizmetleri ile ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz. Biz Ensar Vakfı'nı da tanıyoruz, hizmetlerini de takdir ediyoruz" dedi.http://www.sozcu.com.tr/2
23 Mart 2016

Çocuk İstismarı Komisyonu önerisi AKP oylarıyla reddedildi

3 Yıl29 Gün39 Dakika22 Saniyeoldu
MHP Grubu'nun Karaman'daki Ensar Vakfı'nda meydana gelen 45 çocuğa tecavüz olayı nedeniyle TBMM Genel Kurulu'na verdiği "Çocuk İstismarı Komisyonu" kurulması önerisi, AKP milletvekillerinin verdiği "Hayır" oylarıyla reddedildi.
22 Mart 2016

CHP'den seçim vaadi: Ak Günlere

46 Yıloldu
İsmet İnönü'den sonra başkanlık koltuğuna oturan Bülent Ecevit liderliğinde, 14 Ekim 1973'teki seçimlere hazırlanan CHP, bir kitapçık halinde basılan seçim bildirgesinin ismine "Ak Günlere" ismini verdi.
22 Mart 2016

AKP'nin Manisa mitingine photoshop ayarı

10 Yıl1 Ay13 Günoldu
AKP Manisa İl Başkanlığı'nın, MHP'nin mitingine katılımın az olduğunu göstermek için sunduğu, kendi mitinglerindeki kalabalığı gösteren fotoğraflardaki insanların, photoshop programıyla çoğaltıldığı ortaya çıktı.http://www.hurriyet.com.tr/mit...oshop-ayar
14 Mart 2016

İktidarınız yerin dibine batsın

3 Yıl1 Ay7 Gün20 Saat54 Dakika23 Saniyeoldu
13 Mart 2016'da gerçekleştirilen Ankara Kızılay bombalı saldırısında hayatını kaybeden 16 yaşındaki bir genç kızın yakını isyan etti ve Hayat TV canlı yayınında ağlayarak, "İktidarınız da, dininiz de, paranız da, başkanlığınız da yerin dibine batsın" diye bağırdı.
13 Mart 2016

Türkiye adım adım diktaya gidiyor

3 Yıl1 Ay8 Gün20 Saat54 Dakika23 Saniyeoldu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye'nin adım adım bir dikta yönetimine gittiğini söyledi. İki günlük ziyaret için İzmir'de bulunan Kılıçdaroğlu, Seferihisar'da gazetecilerle bir araya geldiği akşam yemeğinde, "İktidar, yani AKP iktidardan gitmemek için siyasi cinayetler dahil her şeyi yapabilecek pozisyonda şu anda. Çünkü gitmenin kendisi açısından maliyetini çok iyi
12 Mart 2016

600 yıllık imparatorluğun 90 yıllık reklam arası bitti

4 Yıl3 Ay8 Gün19 Saat4 Dakika23 Saniyeoldu
AKP Balıkesir Milletvekili Tülay Babuçşu, Facebook'taki hesabında tepki çeken bir yorumda bulundu. Milletvekili Babuşçu, Filistin Devlet Başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tarihteki temsili Türk askerleri ile birlikte çekilmiş olan fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa kendi yorumunu da ekleyen Babuşçu, "Bu resim okunması gereken bir resim. Filistin'i vermediği bahanesiyle yıkılan Osmanlı İmparatorluğu ve Filistin Devlet Başkanı'yla Cumhurbaşkanı'mızın
07 Mart 2016

Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Enerji Bakanı

3 Yıl4 Ay28 Günoldu
AKP lideri Ahmet Davutoğlu'nun başbakanlığında kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin 64. Hükümeti açıklandı. C.Başkanı Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Enerji Bakanı olurken, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, seçilmiş ilk türbanlı kadın bakan olarak tarihe geçti. Kabine şu isimlerden oluştu: Başbakan: Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcıları: Numan Kurtulmuş, Mehmet Şimşek, Yalçın Akdoğan, Tuğrul Türkeş, Lütfi Elvan. Adalet Bakanı: Be
07 Mart 2016

Aday 'AKP' dedi, il başkanı çekti gitti

4 Yıl1 Ay30 Günoldu
7 Haziran genel seçimleri için AKP'den aday adayı olan engelli Yücel Danış, AKP Yozgat İl Başkanlığı'ndaki tanıtım toplantısında Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kısaltmasını "Ak Parti" yerine "AKP" olarak telaffuz edince, İl Başkanı Harun Lekesiz tepki gösterdi ve uyarıda bulundu. Adayın aynı cümleleri kurmasının ardından, Lekesiz toplantıyı terk etti.
07 Mart 2016

Başbakanımız bizim için ikinci peygamber gibidir

10 Yıl5 Ay7 Günoldu
AKP Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser, partililere yaptığı bir konuşmada, "Biz Başbakanımızın aşığız. Başbakanımız bizim için ikinci peygamber gibidir" dedi. MHP Grup başkanvekili Oktay Vural, Meclis'te 13 Mart 2009'da yaptğı basın toplantısında bu konuşmanın kaydını dinletti.
07 Mart 2016

'Hür yandaşlığın kalesi'nden reklam sitemi

3 Yıl7 Ay19 Günoldu
AKP'ye yakınlığıyla bilinen Diriliş Postası gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Albayrak, bugünkü yazısında AKP'ye "reklam" siteminde bulundu. "AK Partili kamuoyuna duyuru. Diriliş Postası, Hür Yandaşlığın Kalesi" başlıklı yazısında Albayrak, "Arada bir 'çatlak ses" çıkardığımız için camiamızın bazı unsurları tarafından fena halde boykot ediliyoruz" dedi. (Kaynak:odatv.com)
07 Mart 2016

Madenci tekmeleyen müşavirin ayağı incinmiş

4 Yıl11 Ay5 Günoldu
AKP basın Sözcüsü Hüseyin Çelik, Soma'da bir vatandaşı tekmelerken görünen Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'in "ayağı incindiği için" yedi gün iş göremez raporu aldığını açıkladı.
07 Mart 2016

Başbakanlık Müşaviri Yerkel, yerdeki madenciyi tekmeledi

4 Yıl11 Ay7 Günoldu
Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel, Başbakan Erdoğan'ın Soma ziyareti sırasındaki protestolarda, jandarmalar arasında yerde yatan Erdal Kocabıyık adlı maden işçisine tekme attı.
07 Mart 2016

AKP'li bakan: AKP ile eğitim düzeyi arasında ters orantı var

5 Yıl10 Ay5 Günoldu
Enerji Bakanı Taner Yıldız, Habertürk'teki özel röportajda, "Eğitim seviyesi arttıkça AKP'nin hitap ettiği alan daralıyor" diye konuştu.
07 Mart 2016

'Birkaç Mehmet öldü diye, Meclis'i toplayamayız'

6 Yıl8 Ay7 Gün18 Saat54 Dakika23 Saniyeoldu
PKK eylemlerinin ve şehitlerin artması nedeniyle, tatilde olan TBMM'nin olağanüstü toplanması çağrısı konusunda, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Habertürk TV'nin 23.00 Haberleri'ne telefon bağlantısıyla katılarak, "PKK bomba patlattı, birkaç Mehmet'i şehit etti diye Meclis'i toplayamayız" dedi.
07 Mart 2016

Kadınlar 'hafifçe' dövülebilir

6 Yıl1 Ay13 Günoldu
AKP Kırıkkale İl Başkanı Mehmet Demir, Dünya Kadınlar Günü'nde, Facebook hesabına, "Kadınları hafifçe dövüp korkutabilirsiniz" diye yazdı. (Kaynak: hurriyet.com.tr)
07 Mart 2016

Cemaatin devleti ele geçirdiğine kargalar bile güler

7 Yıl2 Ay1 Günoldu
NTV'de, cemaatle hükümet arasında çatışma olduğu iddialarını yorumlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "Cemaat devleti ele geçirmiş, devlete sızmış... Buna kargalar bile güler" dedi.
07 Mart 2016

ÖTV zamları fakiri ilgilendirmez

7 Yıl6 Ay6 Günoldu
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bir TV kanalında son yapılan ÖTV artışını savunurken, "Gerekli olduğu için yapılmıştır, fakiri ilgilendirmez" dedi. (Kaynak: habertürk.com)

Pavarotti dinleyen vatan hainidir

13 Yıl2 Ay22 Gün
önce oldu

Lütfen hosteslerimize para teklif etmeyiniz

8 Yıl1 Ay9 Gün
önce oldu