• yeni
  • kategoriler

#akp

14 Ekim 2017

Melih Gökçek veda eder gibi konuştu

2 Yıl11 Günoldu
Hakkındaki 'istifa edeceği' yönünde iddialarla gündemde olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın başkent oluşunun 94. yıldönümü programında, yaptığı hizmetlerin sunumunu yaparken "Verilen imkanlarla bunları yaptık. Ankara çok daha güzellerine layıktır. Bundan sonraki yıllarda çok daha güzel şeyler de yapılacaktır" ifadelerini kullandı.
24 Mart 2016

AKP: Zarrab'ın bizimle bir ilgisi yok

3 Yıl7 Ayoldu
AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Reza Zarrab'ın ABD'de tutuklanmasını "savcı tasarrufu" olarak nitelendirdi ve Cumhurbaşkanı ya da AKP ile anılmasının söz konusu olamayacağını söyledi. Çelik, "Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'ye karşı hastalıklı bir muhalefet üretmek şeklinde bir tutum söz konusudur" dedi.http://www.hurriyet.com.tr/ak-...-aciklamas
11 sa. 17 dk. 5 sn. önce

Bir kereden bir şey olmaz

3 Yıl7 Ay2 Günoldu
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Yaşlı Destek Programı (YADES) Tanıtım Toplantısı'nda gazetecilerin sorularını cevapladı. Ramazanoğlu, Ensar Vakfı'nda görevli sınıf öğretmeni Muammer B.'nin cinsel istismar iddialarına ilişkin soru üzerine, "Buna bir kere rastlanmış olması hizmetleri ile ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz. Biz Ensar Vakfı'nı da tanıyoruz, hizmetlerini de takdir ediyoruz" dedi.http://www.sozcu.com.tr/2
12 sa. 17 dk. 48 sn. önce

Çocuk İstismarı Komisyonu önerisi AKP oylarıyla reddedildi

3 Yıl7 Ay15 Saat4 Dakika58 Saniyeoldu
MHP Grubu'nun Karaman'daki Ensar Vakfı'nda meydana gelen 45 çocuğa tecavüz olayı nedeniyle TBMM Genel Kurulu'na verdiği "Çocuk İstismarı Komisyonu" kurulması önerisi, AKP milletvekillerinin verdiği "Hayır" oylarıyla reddedildi.
1 gün 20 sa. 13 dk. 39 sn. önce

CHP'den seçim vaadi: Ak Günlere

46 Yıloldu
İsmet İnönü'den sonra başkanlık koltuğuna oturan Bülent Ecevit liderliğinde, 14 Ekim 1973'teki seçimlere hazırlanan CHP, bir kitapçık halinde basılan seçim bildirgesinin ismine "Ak Günlere" ismini verdi.
1 gün 21 sa. 4 dk. 10 sn. önce

AKP'nin Manisa mitingine photoshop ayarı

10 Yıl7 Ay16 Günoldu
AKP Manisa İl Başkanlığı'nın, MHP'nin mitingine katılımın az olduğunu göstermek için sunduğu, kendi mitinglerindeki kalabalığı gösteren fotoğraflardaki insanların, photoshop programıyla çoğaltıldığı ortaya çıktı.http://www.hurriyet.com.tr/mit...oshop-ayar
14 Mart 2016

İktidarınız yerin dibine batsın

3 Yıl7 Ay10 Gün11 Saat19 Dakika58 Saniyeoldu
13 Mart 2016'da gerçekleştirilen Ankara Kızılay bombalı saldırısında hayatını kaybeden 16 yaşındaki bir genç kızın yakını isyan etti ve Hayat TV canlı yayınında ağlayarak, "İktidarınız da, dininiz de, paranız da, başkanlığınız da yerin dibine batsın" diye bağırdı.
13 Mart 2016

Türkiye adım adım diktaya gidiyor

3 Yıl7 Ay11 Gün11 Saat19 Dakika58 Saniyeoldu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye'nin adım adım bir dikta yönetimine gittiğini söyledi. İki günlük ziyaret için İzmir'de bulunan Kılıçdaroğlu, Seferihisar'da gazetecilerle bir araya geldiği akşam yemeğinde, "İktidar, yani AKP iktidardan gitmemek için siyasi cinayetler dahil her şeyi yapabilecek pozisyonda şu anda. Çünkü gitmenin kendisi açısından maliyetini çok iyi
12 Mart 2016

600 yıllık imparatorluğun 90 yıllık reklam arası bitti

4 Yıl9 Ay11 Gün9 Saat29 Dakika58 Saniyeoldu
AKP Balıkesir Milletvekili Tülay Babuçşu, Facebook'taki hesabında tepki çeken bir yorumda bulundu. Milletvekili Babuşçu, Filistin Devlet Başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tarihteki temsili Türk askerleri ile birlikte çekilmiş olan fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa kendi yorumunu da ekleyen Babuşçu, "Bu resim okunması gereken bir resim. Filistin'i vermediği bahanesiyle yıkılan Osmanlı İmparatorluğu ve Filistin Devlet Başkanı'yla Cumhurbaşkanı'mızın
07 Mart 2016

Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Enerji Bakanı

3 Yıl11 Ayoldu
AKP lideri Ahmet Davutoğlu'nun başbakanlığında kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin 64. Hükümeti açıklandı. C.Başkanı Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Enerji Bakanı olurken, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, seçilmiş ilk türbanlı kadın bakan olarak tarihe geçti. Kabine şu isimlerden oluştu: Başbakan: Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcıları: Numan Kurtulmuş, Mehmet Şimşek, Yalçın Akdoğan, Tuğrul Türkeş, Lütfi Elvan. Adalet Bakanı: Be
07 Mart 2016

Aday 'AKP' dedi, il başkanı çekti gitti

4 Yıl8 Ay2 Günoldu
7 Haziran genel seçimleri için AKP'den aday adayı olan engelli Yücel Danış, AKP Yozgat İl Başkanlığı'ndaki tanıtım toplantısında Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kısaltmasını "Ak Parti" yerine "AKP" olarak telaffuz edince, İl Başkanı Harun Lekesiz tepki gösterdi ve uyarıda bulundu. Adayın aynı cümleleri kurmasının ardından, Lekesiz toplantıyı terk etti.
07 Mart 2016

Başbakanımız bizim için ikinci peygamber gibidir

10 Yıl11 Ay10 Günoldu
AKP Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser, partililere yaptığı bir konuşmada, "Biz Başbakanımızın aşığız. Başbakanımız bizim için ikinci peygamber gibidir" dedi. MHP Grup başkanvekili Oktay Vural, Meclis'te 13 Mart 2009'da yaptğı basın toplantısında bu konuşmanın kaydını dinletti.
07 Mart 2016

'Hür yandaşlığın kalesi'nden reklam sitemi

4 Yıl1 Ay22 Günoldu
AKP'ye yakınlığıyla bilinen Diriliş Postası gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Albayrak, bugünkü yazısında AKP'ye "reklam" siteminde bulundu. "AK Partili kamuoyuna duyuru. Diriliş Postası, Hür Yandaşlığın Kalesi" başlıklı yazısında Albayrak, "Arada bir 'çatlak ses" çıkardığımız için camiamızın bazı unsurları tarafından fena halde boykot ediliyoruz" dedi. (Kaynak:odatv.com)
07 Mart 2016

Madenci tekmeleyen müşavirin ayağı incinmiş

5 Yıl5 Ay8 Günoldu
AKP basın Sözcüsü Hüseyin Çelik, Soma'da bir vatandaşı tekmelerken görünen Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'in "ayağı incindiği için" yedi gün iş göremez raporu aldığını açıkladı.
07 Mart 2016

Başbakanlık Müşaviri Yerkel, yerdeki madenciyi tekmeledi

5 Yıl5 Ay10 Günoldu
Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel, Başbakan Erdoğan'ın Soma ziyareti sırasındaki protestolarda, jandarmalar arasında yerde yatan Erdal Kocabıyık adlı maden işçisine tekme attı.
07 Mart 2016

AKP'li bakan: AKP ile eğitim düzeyi arasında ters orantı var

6 Yıl4 Ay8 Günoldu
Enerji Bakanı Taner Yıldız, Habertürk'teki özel röportajda, "Eğitim seviyesi arttıkça AKP'nin hitap ettiği alan daralıyor" diye konuştu.
07 Mart 2016

'Birkaç Mehmet öldü diye, Meclis'i toplayamayız'

7 Yıl2 Ay10 Gün9 Saat19 Dakika58 Saniyeoldu
PKK eylemlerinin ve şehitlerin artması nedeniyle, tatilde olan TBMM'nin olağanüstü toplanması çağrısı konusunda, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Habertürk TV'nin 23.00 Haberleri'ne telefon bağlantısıyla katılarak, "PKK bomba patlattı, birkaç Mehmet'i şehit etti diye Meclis'i toplayamayız" dedi.
07 Mart 2016

Kadınlar 'hafifçe' dövülebilir

6 Yıl7 Ay16 Günoldu
AKP Kırıkkale İl Başkanı Mehmet Demir, Dünya Kadınlar Günü'nde, Facebook hesabına, "Kadınları hafifçe dövüp korkutabilirsiniz" diye yazdı. (Kaynak: hurriyet.com.tr)
07 Mart 2016

Cemaatin devleti ele geçirdiğine kargalar bile güler

7 Yıl8 Ay4 Günoldu
NTV'de, cemaatle hükümet arasında çatışma olduğu iddialarını yorumlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "Cemaat devleti ele geçirmiş, devlete sızmış... Buna kargalar bile güler" dedi.
07 Mart 2016

ÖTV zamları fakiri ilgilendirmez

8 Yıl9 Günoldu
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bir TV kanalında son yapılan ÖTV artışını savunurken, "Gerekli olduğu için yapılmıştır, fakiri ilgilendirmez" dedi. (Kaynak: habertürk.com)

Özal: Yengemin şeyi olsa amcam olurdu

30 Yıl3 Ay7 Gün
önce oldu

Domatesi haram ilan ettiler

7 Yıl4 Ay3 Gün
önce oldu