• yeni
  • kategoriler

#anap

07 Mart 2016

'Kasıtlı yellendi' diye belediye ceza kesti

33 Yıl9 Ay9 Günoldu
Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Kozçeşme kasabasında DYP'li Çoban Ahmet Yüksel'e, kahvehanedeki ANAP'lıların yanından geçerken 4 kez yellendiği için, ANAP'lı belediye tarafından "huzuru bozmak ve hava kirliliği yaratmaktan para cezası verildi. (Kaynak: Milliyet gazetesi)
07 Mart 2016

Oy verdik arıya, rezil olduk evdeki karıya

28 Yıl7 Ay4 Günoldu
SHP lideri Erdal İnönü, miting için gittiği Amasya'nın Suluova ilçesinde, daha önce ANAP'a oy vermiş bir vatandaş tarafından "Oy verdik arıya, rezil olduk evdeki karıya" pankartıyla karşılandı.
07 Mart 2016

Nesrin Nas, '9 Mart Tüpçüler Günü'nü kutladı

15 Yıl3 Ay15 Günoldu
ANAP Genel Başkanı Nesrin Nas, seçim çalışmalarını başlatmak için geldiği İzmir'de, eylem hazırlığı yapan tüp satıcılarının kutlama yaptığını sanarak, "9 Mart Tüpçüler Günü'nüzü kutluyorum. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.
07 Mart 2016

ANAP'lı eski vekile, 'Altın Taht' operasyonunda gözaltı

12 Yıl5 Ay28 Günoldu
Muğla'daki "Altın Taht" operasyonunda, Roma dönemine ait altın taht bulunduğu inancıyla bölgedeki mezar ve höyükleri kepçeyle kazdıkları iddia edilen 9 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında, ANAP Muğla eski milletvekili M.U.A ile emekli bir öğretmen, bir mimar, bir kadın gazeteci de var.
07 Mart 2016

Hükümeti kurma görevi Ecevit'e verildi

20 Yıl6 Ay21 Günoldu
Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 56. hükümeti kurma görevini, "güvenoyu almaya en yakın parti lideri" olarak DSP lideri Bülent Ecevit'e verdi. Ecevit'in önce ANAYOL-SOL formülünü deneyeceğini söylemesine karşın, DYP böyle bir hükümette yer almayacağını bildirdi. ANAP'ın Ecevit'e olumlu yaklaşımı, ANASOL azınlık hükümeti seçeneğini güçlendirdi.

Ben fenomenden başka ne olabilirim ki

13 Yıl20 Gün
önce oldu

Refah arttıkça et fiyatı yükseliyor

8 Yıl8 Ay10 Gün
önce oldu