• yeni
  • kategoriler

#barış

07 Mart 2016

Devlet parasıyla dünyayı gezdi, 'Dünya barışı için' dedi

8 Yıl22 Günoldu
İstanbul'un Eyüp İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü'nü 4 yıldır vekaleten yürüten ve 160 ülkeyi dolaşan, Başbakan'ın akrabası Güsamettin Erdoğan'ın gezileri, TBMM gündemine taşındı. Habertürk'ün, yine bir gezide yakaladığı Erdoğan, "Verilemeyecek hesabım yok. Dünya barışına katkı sağlamak için, Adem ile Havva'nın bütün çocuklarının tanışması için çalışıyorum" dedi.
07 Mart 2016

ABD dünya barışı için çocuklarını feda etti

12 Yıl2 Ay6 Günoldu
Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, "Dünya barışı için son 50 senede dünyada en çok Amerikalılar kendi çocuklarını feda etti. İkinci ülke kim? Türkiye. Böyle köklü gelen bir şey var. İşbirliğimiz gayet sağlam" dedi.
07 Mart 2016

Türkiye'deki ilk "Barış" doğdu

75 Yıl6 Ay19 Günoldu
Türkiye'nin en önemli müzik adamlarından Barış Manço, Devlet Konservatuvarı klasik Türk sanat müziği hocası, sanatçısı ve yazar Rikkat Uyanık ile Hakkı Manço çiftinin ikinci çocuğu olarak İstanbul Üsküdar Zeynep Kamil Hastanesi'nde doğdu. Aile 2. Dünya Savaşı'nın başlangıcında doğduğu için "Savaş" adını verdikleri ilk çocuklarının ardından, barışa duyulan özlem nedeniyle ikinci çocuklarına "Barış" dedi. Türkiye'de bu adı alan ilk çocuk olarak b

Banu Alkan: Beni sadece Charlize Theron zorlar

7 Yıl6 Ay25 Gün
önce oldu

Lanet olsun içimdeki Türkiye sevgisine

9 Yıl6 Ay24 Gün
önce oldu