• yeni
  • kategoriler

#boşanmalar

1 gün 18 sa. 5 dk. 54 sn. önce

Allah bu çocuğu anasından da babasından da korusun!

1 Yıl2 Ay2 Günoldu
Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'dan olan oğlu Çınar'ın velayetini almak için açtığı davanın görülmesine yine gergin bir şekilde devam edildi. Tarafların sık sık tartışma yaşadığı duruşmada Hakim, "Allah Çınar'ı iki taraftan da korusun, benim anladığım budur" dedi.
24 Mart 2016

İrem Derici ile Rıza Esendemir boşandı

2 Yıl8 Ay25 Günoldu
Şarkıcı İrem Derici ile radyocu Rıza Esendemir'in evliliği bitti. Anlaşmalı olarak boşanan ve birbirlerinden maddi-manevi hiçbir talepte bulunmayan çift, Gebze'de görülen duruşmayla iki yıllık evliliklerini noktaladı.
07 Mart 2016

Elif Güvendik ile Levent Nayman boşandı

2 Yıl11 Ay29 Günoldu
Sunucu Elif Güvendik, 3.5 yıl önce evlendiği Levent Nayman'dan boşandı. Ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyuran Elif Güvendik, şunları yazdı: "16.12.2015 tarihi itibari ile Sayın Levent Nayman ile 3.5 yıldır sürdürmüş olduğumuz evliliğimizi, karşılıklı anlaşarak, saygı çerçevesinde içerisinde noktalamış bulunmaktayız. Her iki taraf için hayırlı olmasını dilerim. Bu süreçte hayatımın anlamı kızım Alissa'nın etkilenmemesi için basın mensubu
07 Mart 2016

Kaynanamdan izinsiz karımla yatamıyorum

17 Yıl15 Günoldu
A.Ö. isimli kişi, kaynanasının mutfaktan yatak odasına kadar her şeye karıştığını belirterek, Y.Ö. adlı eşinden boşanmak için dava açtı. Dertli damat, "Karımla mı, kaynanamla mı evlendiğimi hiçbir zaman anlayamadım" derken, eşi ise "Beni eşim değil annam doğurdu. Annem benim için kocadan daha değerlidir" diye konuştu. (Kaynak: Sabah gazetesi)
07 Mart 2016

Britney Spears, Kevin Federline'dan boşandı

12 Yıl1 Ay8 Günoldu
ABD'li şarkıcı Britney Spears, iki yıllık eşi ve iki çocuğunun babası dansçı Kevin Federline'den boşandı.
07 Mart 2016

Whitney Houston ile Bobby Brown boşandı

12 Yıl3 Ay7 Günoldu
Evlendiklerinden bu yana sadece bir "yastığı" değil, bazı kötü alışkanlıkları da paylaşan Whitney Houston ile Bobby Brown boşandı. 14 yıllık evlilik sona ererken, maddi sıkıntılar yaşayan Houston'ın, borçları nedeniyle evine el konuldu.

Eşeğini gelin gibi süsledi, oy istedi

3 Yıl8 Ay18 Gün
önce oldu

Sevgililer Günü'ne özel kaşar

6 Yıl10 Ay4 Gün
önce oldu