• yeni
  • kategoriler

#cinsellik

22 Mart 2016

Tecavüze uğramış kadın olsam, tecavüzcümle evlenirdim

15 Yıl7 Ay30 Günoldu
Adalet Bakanı Cemil Çiçek'in başdanışmanı Prof. Dr. Doğan Soyaslan, Milliyet gazetesinden Elif Korap'la yaptığı röportajda, "Tecavüze uğramış kadın olsam, tecavüzcümle evlenir, 'Hadi hayırlısı' derdim. İnsan zamanla alışır" şeklinde konuştu. Soyaslan, Türk Ceza Kanunu üzerinde çalışan TBMM Adalet Alt Komisyonu'nun önceki günkü toplantısında "Kimse bakire olmayan kızla evlenmek istemez" diyerek, tecavüz eden erkeklere, kurbanlarıyla evlenmeleri halinde cez
22 Mart 2016

Hitler emretti, Alman askerlerine şişme kadın gitti

79 Yıloldu
Almanya'nın Fransa'yı işgal ettiği 1. Dünya Savaşı sırasında, askerlerin Fransız fahişelerden kapabilecekleri hastalıklardan korunması için, şişme kadınlar üretildi. Nazi liderlerinden Heinrich Himmler'in mektubu ve Hitler'in emriyle "Borghild Projesi" olarak başlatılan çalışmanın ilk 50 ürünü, Nazi işgalindeki Jersey adasında denendi.
07 Mart 2016

Lüks Nermin'in fendi, ahlak zabıtası şefini yendi

52 Yıl11 Ay1 Günoldu
"Lüks Nermin" olarak tanınan ünlü "turistik randevucu" Şaziye Zeren, bir ay kadar önce "evini basarak" kızlarını hastaneye sevkettiren Ahlak Zabıtası Şefi Aziz Dostgül'ü görevinden etti. Baskın sırasında Aziz Dostgül'e "Bu işte suyun kaynadı. Yakında kökünüzü kazıyacağım" diyen Lüks Nermin dediğini yaptı ve Dostgül'ün polis okuluna tayin edilmesini sağladı. Her devrin "büyükleri" ile dostluk kurmasını bilen işletmeci kadın, Tarlabaşı'ndaki "birleşme e
07 Mart 2016

Genelevlerin anahtar deliği bile kapatılacak

60 Yıl4 Ay7 Günoldu
İstanbul Valiliği ve Belediye Başkanlığı, genelevler sokağına yeni düzenlemeler getirdi. Buna göre "genel" kadınlar artık kapı önüne çıkıp müşteri çağıramayacak, anahtar delikleri de dahil olmak üzere, kapılardaki bütün delikler kapatılacak. Ayrıca genelevlerin perdeleri sürekli kapalı tutulacak, pencere camları da buzlu olacak. Karar genelev sahiplerine tebliğ edilirken, aksine davrananlar hakkında cezai yaptırımlar uygulanacağı bildirildi. (Kaynak: Hürriy
07 Mart 2016

Kocasından izin aldı, onu nasıl aldattığının kitabını yazdı

34 Yıl9 Ay19 Günoldu
Ünlü tiyatro oyuncusu Füsun Erbulak'ın, yine ünlü tiyatrocu ve karikatürist kocası Altan Erbulak'ı nasıl aldattığını anlattığı "60 Günlük Bir Şey" adlı kitabı yayımlandı. Füsun Erbulak kitapta, genç tiyatro oyuncusu Ahmet Uğurlu ile yaşadığı 60 günlük yasak aşkı anlatıyor. Füsun Erbulak konuyla ilgili olarak "Kitabı baskıya vermeden önce kocama okuttum. Altan 'Eline sağlık karıcığım, çok güzel olmuş' dedi" şeklinde konuştu.
07 Mart 2016

Midilliye tecavüz eden Türk, kendini ele verdi

17 Yıl1 Ay25 Günoldu
İngiltere'de bir midilliye tecavüz ederken pantolon ve cüzdanını düşüren T.Ö. adlı Türk, polise soygun ihbarı yaptı. Ancak DNA testi, skandalı ortaya çıkardı. (Kaynak: habervitrini.com)
07 Mart 2016

Kuzuya tecavüz ederken yakalandı

17 Yıl3 Ay11 Günoldu
Bartın'da S.G. adlı bir kişi, ev sahibinin kuzusuna tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. A.G. isimli evsahibi kadın, ahır kapısına bağladığı kuzusuna tecavüz ettiği iddiasıyla kiracısından şikayetçi oldu. Veteriner hekim tecavüzü belirleyince 34 yaşındaki S.G. gözaltına alındı. (Kaynak: milliyet.com.tr)
07 Mart 2016

Karısını boşayıp, kayınbiraderiyle evlendi

31 Yıl6 Ay12 Günoldu
İtalya'da Parma yakınlarındaki San Secondo kasabasında yaşayan Giuliano Strafurini, karısı Nilde'den boşanıp, kayınbiraderi Mario ile evlendi. Mario, evliliğin kısa süre öncesinde ameliyatla kadın oldu ve Maria adını aldı. (Kaynak: Sabah gazetesi)
07 Mart 2016

Röntgenciler, dayanışma derneği kurdu

49 Yıl7 Ay11 Günoldu
Evleri ve soyunan kadınları gözetlemekten kendini alamayan bir grup insan, merkezi Belçika'nın başkenti Brüksel'de olan "Milletlerarası Röntgenciler Dayanışma Derneği" kurdu. (Kaynak: Hürriyet gazetesi)
07 Mart 2016

Sevişme öncesinde duaya gerek yok

20 Yıl6 Ay17 Günoldu
Diyanet İşleri Başkanlığı, cinsel ilişki öncesinde "sevişme duası" yapılmasının zorunlu olmadığı yönünde fetva verdi. Açıklama, İsmet Zeki Eyüboğlu'nun halkın dini inançlarını topladığı "Anadolu Halk İlaçları" isimli kitabında, "sevişme duası"nın zorunlu olduğunun yazılması üzerine yapıldı. (Kaynak: sabah.com.tr)
07 Mart 2016

Hostesten uçak tuvaletinde sevişen çifte, 'İyi üremeler' anonsu

3 Yıl9 Ay3 Günoldu
Paris-Stockholm seferini yapan Norveç Havayolları'na ait yolcu uçağının Sockholm Havaalanı'na inişe geçtiği sırada hostesin yaptığı anons yolcuları hem şaşırttı hem de güldürdü. Hostes,uçak tuvaletinde sevişen bir çift için "iyi üremeler" anonsu yaptı.
07 Mart 2016

Erol Büyükburç'tan eşine söz: Uzun donlarımı süsleyeceğim

9 Yıl5 Ay30 Günoldu
"Neşeli Günler" programına konuk olan Ute Büyükburç "Seksi bir erkeği minicik bir don ile düşlüyorsunuz. Uzun don gülmekten başka bir şey düşünemiyorum" şeklinde konuşunca, söze giren eşi Erol Büyükburç "Süsleyeceğim ben onları. Neler neler koyacağım... Fiyonklar... Süslemek lazım" dedi.
07 Mart 2016

Seks yapmadığım için enerjim içimde kaldı

14 Yıl10 Ay23 Günoldu
Seray Sever, Boxer Dergisi'ne verdiği röportajda, "Seks vücut enerjisini kaçırır. Sekiz aydır seks yapmıyorum. Bu nedenle enerjim içimde kaldı" dedi.
07 Mart 2016

Bence ünlüler, ünlülerle sevişmeli

10 Yıl2 Ay7 Günoldu
Habertürk'e konuşan manken Aysu Baceoğlu, "Bence ünlüler ünlülerle sevişmeli, çünkü aynı frekansta oldukları için birbirlerini taşıyabilirler" dedi.
07 Mart 2016

Kadın ve Aile Bakanı: Cinselliği konuşmaktan hoşlanmıyorum

21 Yıl5 Ay26 Günoldu
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın, Yeni Yüzyıl gazetesine, "Ben biraz muhafazakarım. Bu konuları (cinsel konuları) konuşmaktan hiç hoşlanmıyorum" dedi.
07 Mart 2016

Zina yapan erkeğe de kadına da hapis cezası verilsin

21 Yıl5 Ay26 Günoldu
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın, Yeni Yüzyıl gazetesindeki röportajında, "Erkek de kadın da zina yaparsa hapis cezası almalı. Aksi takdirde toplum 'nesebi' belli olmayan insanlardan oluşur.." diye konuştu.
07 Mart 2016

Zihinsel engelli kadın 'bağırmadı' diye, tecavüzcüye indirim

7 Yıl4 Ay24 Günoldu
Diyarbakır'da zihinsel engelli Emine B.'ye tecavüz eden 24 yaşındaki İbrahim H.T., Adlı Tıp'ın "tecavüz anında kadının bağırmadığını" gerekçe göstermesiyle, 2 yıllık tutukluluğun ardından tahliye edildi.
07 Mart 2016

İguana ile ilişkisi var, kocamı boşamak istiyorum

6 Yıl7 Ay8 Günoldu
Beyaz TV'de Tahir Sarıkaya'nın sunduğu "Uyan Türkiyem"e telefonla bağlanan bir kadın, "Kocamın beslediği iguana ile ilişkisi var. Boşanmak istiyorum" dedi.
07 Mart 2016

Uzun gelen prezarvatifleri kesenler var

12 Yıl5 Ay30 Günoldu
Ç.Ü. Tıp Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Ferdi Tanır, kırsal kesimlerde yaptıkları saha çalışmalarında, rahim içi doğum kontrol aracı olan RIA'yı dinleme cihazı sananlara, prezervatifi "uzun geldi" diye kesenlere rastladıklarını söyledi.
07 Mart 2016

Susuzluktan kocalarımızla yatamıyoruz

12 Yıl6 Ay7 Günoldu
Aksaray'a bağlı Yukarı Dikmen Köyü'nün kadınları su sıkıntısının giderilememesine isyan ederken, "Susuzluktan kocalarımızla yatamıyoruz" dediler

İftarda sanal kedisini doyurdu

16 Yıl7 Ay3 Gün
önce oldu

Hostes uçaktan düştü!

1 Yıl7 Ay30 Gün
önce oldu

Tommiks'i 52 yıl 'yasaklı' okumuşuz!

6 Yıl5 Ay19 Gün
önce oldu

Hitler'in ruhu için helva dağıttılar

10 Yıl4 Ay8 Gün
önce oldu