• yeni
  • kategoriler

#gaflar

28 Mart 2016

Cinsel tacize uğramış çocukları cezalandıracağız

3 Yıl7 Ay17 Günoldu
Karaman'da 45 çocuğun cinsel tacize uğradığı Ensar Vakfı için "Bir kereden bir şey olmaz" demeye getiren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun Van’da yaptığı konuşmada ağzından “İhmal, istismar ve tacize uğrayan çocukların cezalandırılması konusu da gündeme alacağımız konulardan bir tanesi” cümlesi döküldü.
28 Mart 2016

Öldürülen kız, zorla mahkemeye getirilecek

3 Yıl7 Ay16 Günoldu
Diyarbakır’da ağabeyi Ali Öğüt tarafından 30 Kasım 2015'te öldürülen 14 yaşındaki Evindar Öğüt’ün, olaydan 2 ay önce, kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle ağabeyini şikayet ettiği ortaya çıktı. Bu nedenle gözaltına alınan Ali Öğüt savcılık talimatı ile serbest bırakılırken, şikayetle ilgili davanın görüldüğü mahkeme, Evindar Öğüt’e öldürüldükten 45 gün sonra zorla getirme kararı çıkardı.http://www.hurriyet.com.tr/aga...rar-veri
23 Mart 2016

Böyle bir densizlik ve görgüsüzlük görülmedi

3 Yıl7 Ay21 Günoldu
Ağaoğlu Centra Park projesinin tanıkımı için Bakırköy'deki ofisinde bir toplantı yapan inşaatçı Ali Ağaoğlu, Taksim'de yaşanan patlamayı kendi çapında espri konusu yaparak büyük tepki çekti. Ağaoğlu, “O gün de benim ortanca hanımın doğumgünüydü. Ona sözüm vardı, Boğaz’a yemeğe götürecektim. Bir anda aklıma şey geldi (Taksim patlamasını kastediyor). Açıkçası kanıma dokundu. Aldım hanımı, oğlanı da aldım. Aşağı yukarı 15 senedir de ben İ
22 Mart 2016

AKP'nin Manisa mitingine photoshop ayarı

10 Yıl8 Ay5 Günoldu
AKP Manisa İl Başkanlığı'nın, MHP'nin mitingine katılımın az olduğunu göstermek için sunduğu, kendi mitinglerindeki kalabalığı gösteren fotoğraflardaki insanların, photoshop programıyla çoğaltıldığı ortaya çıktı.http://www.hurriyet.com.tr/mit...oshop-ayar
15 Mart 2016

Tansu Çiller'in 'halüsinasyon' ile imtihanı

18 Yıl7 Ay30 Günoldu
Hükümeti eleştirirken "halüsinasyon" demek isteyen DYP Genel Başkanı Tansu Çiller'in uzun süre dili dönmedi. DYP Grubu'nda Türkiye’de ekonomik krizden çok siyasi bir bunalım yaşandığını belirterek, "Çözüm siyasidir, çünkü bunalım siyasidir" dedi. "Hayal" anlamında "halüsinasyon" sözcüğünü kullanmak isteyen Çiller, "T&
07 Mart 2016

Özal: Yengemin şeyi olsa amcam olurdu

30 Yıl3 Ay27 Günoldu
Başbakan Turgut Özal, tatil için bulunduğu Antalya'da, Side'deki Türtel-2 Tatil Köyü'nün açılışını yaptı. Burada 40 gazeteciyle bir sohbet toplantısı yapan Özal, erken seçim konusunda da soruları yanıtladı. Bir gazetecinin "Muhalefet %45 oy alsa ne yapardınız" sorusuna, "Yengemin şeyi olsa amcam olurdu" diye yanıt verdi. (Kaynak: Milliyet gazetesi)
07 Mart 2016

Küçük Turgut'la Semra Hanım uğraşsın

30 Yıl9 Ay13 Günoldu
Başbakan Turgut Özal'ın muhalefeti eleştirirken, SHP lideri Erdal İnönü için "Küçük Turgut'la uğraşsın" demesi tepki çekti. Özal, torunu Turgut'u kastettiğini söylerken, SHP'li milletvekili Cüneyt Canver, Başbakan'ın eşi Semra Özal'ı kastederek, "Küçük Turgut'la Semra Hanım uğraşsın, o daha iyi tanır" diye cevap verdi. (Kaynak: Milliyet gazetesi)
07 Mart 2016

Özal: İnönü, küçük Turgut'la uğraşsın

30 Yıl9 Ay13 Günoldu
Başbakan Turgut Özal, partisi ANAP'ın TBMM grup toplantısında yaptığı konuşmada, muhalefetin eleştirilerine yanıt verirken, "Bir insanın ailesiyle uğraşmak yanlıştır. İnönü (Erdal) bizim Ahmet'le uğraşıyor. Ahmet biraz ağır gelir, daha ufağı var. Küçük Turgut var, onunla uğraşsın" dedi. (Kaynak: Milliyet gazetesi)
07 Mart 2016

Cenabı Allah'ı size emanet ediyorum

17 Yıl1 Ay1 Günoldu
DYP lideri Tansu Çiller'in Kırklareli'deki mitingte dili sürçtü ve konuşmasını "Cenabı Allah'ı size emanet ediyorum" diye bitirdi.
07 Mart 2016

Bülent Arınç, Moskova'da konuştu: Lenin'i ölü görmek çok güzel

13 Yıl4 Ay1 Günoldu
TBMM Başkanı Bülent Arınç, Moskova ziyareti sırasında Sovyet Devrimi'nin lideri Vladimir İlyiç Lenin'in mozolesinin önünde "Lenin'i ölü olarak görmek çok güzel" dedi. Arınç bu gafının ardından gazetecilerden sözlerini yayınlamamalarını istedi.
07 Mart 2016

Lanet olsun içimdeki Türkiye sevgisine

10 Yıl10 Ay17 Günoldu
TRT'deki "Sen Türkülerine Söyle"nin jüri üyesi Orhan Hakalmaz; programa konuk olarak katılan Kurtlar Vadisi'nin "Muro"su Mustafa Üstündağ'ın, dizideki "Lanet olsun içimdeki insan sevgisine" sözünden esinlenerek, "Lanet olsun içimdeki Türkiye sevgisine", "Lanet olsun içimdeki bu Anadolu sevgisine" sözlerini kullanınca, kanala tepki yağdı.
07 Mart 2016

Türkiye'nin kurtuluşu Demirel'in ölmesine bağlı

20 Yıl11 Ay14 Günoldu
TBMM Başkanvekili Kamer Genç, Çin Büyükleçiliği'nin resepsiyonunda, Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için, "Kurtuluş, Demirel'in kısa sürede ölümüne bağlıdır. Ardından da benim yerine gelmeme..." dedi.
07 Mart 2016

Tatlıses'ten Dalyan övgüsü: Buradaki kurbağaları herkes biliyor

14 Yıl4 Ay10 Günoldu
Dalyan'da 6.'sı düzenlenen Uluslararası Caretta Caretta Festivali'nde sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, "Buradaki kurbağaları herkes biliyor" dedi. Saz arkadaşının "Kurbağa değil, Caretta Caretta" uyarısı üzerine de "Sen de sosyete olmuşsun" diye konuştu.
07 Mart 2016

Elimizde taş gibi oğlanlar var

34 Yıl17 Günoldu
12 Mart 1971 askeri müdahalesinden sonra bir süre İstanbul Sıkıyönetim komutanlığı yapan, MDP Genel Başkanı Turgut Sunalp, o döneme ilişkin olarak Nokta Dergisi'ne verdiği röportajda, Ziverbey'deki Zihni Paşa Köşkü'nde bir kıza copla tecavüz edildiğine ilişkin iddiaya, "Bu kız ciddi şekilde, ağır derecede komunistti. Taş gibi oğlanlar var elimizde.... Copa müracaat etme ihtiyacını hisseder mi?" dedi.
07 Mart 2016

Hülya Avşar'dan 25 yıl önce ölen Ruhi Su'ya selam

9 Yıl10 Ay8 Günoldu
Hülya Avşar'ın programına konuk olan Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca, adının konservatuvardan hocası ozan Ruhi Su tarafından konulduğunu söyleyince, Avşar, “Ona da buradan selam yollayalım, eğer yaşıyorsa” dedi. Karaca, "Ruhi Su öldü, hem de 25 yıl önce" deyince Avşar, çok şaşırdı!
07 Mart 2016

Tatlıses'ten maç sonrası silah atanlara, 'Bilinçli atın' uyarısı

11 Yıl4 Ay21 Gün1 Saat58 Dakika26 Saniyeoldu
İbrahim Tatlıses, "İbo Show" programında, milli maçlardan sonra silah atarak sevinç gösterisi yapanlara seslenerek, "Silah atıyorsanız bilinçli atın" dedi.
07 Mart 2016

Berlusconi'nin Obama yorumu: Yakışıklı, genç ve bronz tenli

11 Yıl6 Günoldu
İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, Rusya Devlet Başkanı Dimitri Medvedev'in davetlisi olarak bulunduğu Moskova'da, ABD Başkanı seçilen Barack Obama için, "Barack Obama, yakışıklı, genç ve bronz tenli. Medvedev'le anlaşmak için her şeye sahip" dedi.
07 Mart 2016

Seray Sever, programa yetişmek için ambulans kiralamış

11 Yıl9 Ay26 Günoldu
Seray Sever, Posta gazetesine, Türkmax'da Oktay Kaynarca ile birlikte sunduğu canlı yayınlanan şov programı "Her Şey Dahil"e yetişebilmek için birkaç kez özel ambulans kiraladığını belirterek, "Neye istersem binerim! N'olacak ki?" dedi.
07 Mart 2016

Nesrin Nas, '9 Mart Tüpçüler Günü'nü kutladı

15 Yıl8 Ay4 Günoldu
ANAP Genel Başkanı Nesrin Nas, seçim çalışmalarını başlatmak için geldiği İzmir'de, eylem hazırlığı yapan tüp satıcılarının kutlama yaptığını sanarak, "9 Mart Tüpçüler Günü'nüzü kutluyorum. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.
07 Mart 2016

Deniz Baykal, CHP garajında yakalandı

12 Yıl11 Günoldu
Parti meclisini toplamayarak muhalefete taktik uygulayan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ankara dışında olduğu için katılmadığını söylediği olağanüstü toplantının hemen sonrasında, genel merkezin garajında dört parti meclisi üyesine yakalandı.

Cenabı Allah'ı size emanet ediyorum

17 Yıl1 Ay1 Gün
önce oldu

Starbucks Ceo'su: En iyi kahve evde yapılır

7 Yıl6 Ay26 Gün
önce oldu

Türkiye'de 600 bin 'zombi' var

36 Yıl10 Ay21 Gün
önce oldu