• yeni
  • kategoriler

#hülya avşar

07 Mart 2016

Hülya Avşar: Kadının kaşınanı var, kaşınmayanı var

6 Yıl4 Ay1 Günoldu
"Aile İçi Şiddete Son" kampanyası için düzenlenen kermese katılan Hülya Avşar, "Sadece erkekler dövüyor diye bir şey yok, kadınlar dayak yiyor gibi geliyor bana... Kadının kaşınanı var, kaşınmayanı var... Akıllı kadın dayak yemez..." gibi sözler söyledi. (Kaynak: aksam.com.tr)
07 Mart 2016

Hülya Avşar ile Kamer Genç arasında 'beyaz çorap' kavgası

9 Yıl8 Ay22 Günoldu
Habertürk'te Yiğit Bulut'un sunduğu "Habertürk Özel" programına katılan Hülya Avşar, Kamer Genç'in TBMM'deki tavrını, "Beyaz çoraplarıyla evinde bağdaş kurmuş gibi..." diye eleştirince, telefonla bağlanan Genç, "Beni beyaz çorapla nerede gördün?.. Birilerine yağ çekme..." dedi. Avşar da, Genç'i Antalya Havalimanı'nda beyaz çorapla gördüğünü söyledi.
07 Mart 2016

Hülya Avşar, Ricky Martin'in poposunu elledi

20 Yıl8 Ay7 Günoldu
Hülya Avşar, programına konuk ettiği dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin'in poposuna elledi.
07 Mart 2016

Hülya Avşar'dan 25 yıl önce ölen Ruhi Su'ya selam

9 Yıl5 Ay19 Günoldu
Hülya Avşar'ın programına konuk olan Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca, adının konservatuvardan hocası ozan Ruhi Su tarafından konulduğunu söyleyince, Avşar, “Ona da buradan selam yollayalım, eğer yaşıyorsa” dedi. Karaca, "Ruhi Su öldü, hem de 25 yıl önce" deyince Avşar, çok şaşırdı!
07 Mart 2016

Ferrari ile Feraye'yi karıştırdı, yakayı ele verdi

13 Yıl10 Ay3 Günoldu
Hülya Avşar'ın eşi Kaya Çilingiroğlu, Ferrari ile Feraye'yi karıştırınca yakayı ele verdi. Bebek'teki Lucca Bar'dan çıkışta, Show TV'nin kameraları tarafından bir kadınla görüntülenen Çilingiroğlu, muhabirin o gün kullandığı Ferrari'yi kastederek "Kaya Bey, Ferrari'yi yeni mi aldınız?" sorusuna "Siz Feraye'yi nereden tanıyorsunuz?" diye karşılık verdi.
07 Mart 2016

Hülya Avşar'dan Saygın'a: Beni bu tür eleştiriler yaşatıyor

22 Yıl3 Ay15 Günoldu
Hülya Avşar, şov programındaki giyimi için "Soytarı gibi" diyen ve Küçük İbo'yu kucağına oturtmasını eleştiren Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın'a "Herkes kendi işini yapsın" diye cevap verdi. Avşar, "Bani hayatım boyunca bu tür eleştiriler yaşattı. Kıyafetim benim bileceğim iş. Ayrıca çocuğu kucağıma oturtacağım tabii ki. O yaştaki bir çocuk kucakta sevilir" dedi.
07 Mart 2016

Bakan Saygın, Hülya Avşar için 'Soytarı gibi' dedi

22 Yıl3 Ay16 Günoldu
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın, Şanlıurfa'da katıldığı Dünya Kadınlar Günü etkinliğinin ardından Küçük İbo'nun sahne yasağıyla ilgili bir soru üzerine, "Dün televizyonu açtım. Hülya Avşar'ın o soytarı gibi kıyafetinden çok büyük ayıp ve hicap duydum. Aldı çocuğu kucağına oturttu. Göz attırıyor, öpüyor, dudağında ruj lekesi kalıyor. 13 yaşındaki çocuğa böyle şeyler yakışıyorsa, sözümü geri alıyorum" dedi.
07 Mart 2016

Hülya Avşar, Küçük İbo'yu kucağına oturttu

22 Yıl3 Ay17 Günoldu
Hülya Avşar, Show TV'de yayınlanan "Hülya Avşar şov"da konuk ettiği şarkıcı Küçük İbo'yu kucağına oturttu. Show TV'nin kapatma cezası almasına yol açan bu olay, Hülya Avşar ile Devlet Bakanı Işılay Saygın arasında uzun süreli bir polemik ve dava konusu oldu.
07 Mart 2016

Ayşe Arman, seksapelde Hülya Avşar'ı solladı

14 Yıl6 Ay24 Günoldu
ixtanbul.com sitesinde yapılan "2004'ün En seksi Kadını" anketinde, birinciliği Seray Sever kazandı. Anketteki en şaşırtıcı sonuç ise gazeteci Ayşe Arman'ın birçok manken ve oyuncuyu geçerek ikinci sırada yer alması oldu. Hülya Avşar ise üçüncülükte kaldı.
07 Mart 2016

Hülya Avşar doğdu

55 Yıl8 Ay14 Günoldu
Oyuncu, şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar, Celal ile Emral çiftinin ilk çocuğu olarak Balıkesir'de dünyaya geldi. 1982 yılında Bulvar Gazetesi'nin düzenlediği Kainat Güzellik Yarışması'nda birinci seçildi, fakat daha önce evlendiği ortaya çıkınca tacı geri alındı. 1983 yılında Fikret Hakan ve Salih Güney'le oynadığı Haram filmiyle sinema kariyerine başladı. 1993'te Berlin in Berlin filmindeki mastürbasyon sahnesiyle sansasyon yarattı. 1995'in son günlerinde yay
07 Mart 2016

Hülya Avşar'ın Oscar adayı: Recep İvedik

6 Yıl7 Ay1 Günoldu
Altın Portakal Film Festivali'nin jüri başkanı olmasıyla bazı kesimlerin tepkisini çeken Avşar, "Bana Söz Ver" adlı TV programında sinema ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, "Ben Oscar'a aday adayı olsun diye Recep İvedik'i gönderebilirim" dedi.

'Rock Hudson'a benziyorsun' dediler, öldüler

24 Yıl5 Ay15 Gün
önce oldu

Erdoğan'a dokunmak bile ibadettir

7 Yıl10 Ay28 Gün
önce oldu