• yeni
  • kategoriler

#ışılay saygın

07 Mart 2016

Saygın için yapılan 'deliksiz süzgeç' esprisine 6 milyar ceza

19 Yıl2 Günoldu
Eski bakan Işılay Saygın'ın, "52 yaşındayım ve hala bakireyim" sözlerini "Olacak O Kadar" programında "deliksiz süzgeç" benzetmesiyle kullanan Levent Kırca, 6 milyar lira tazminat ödemeye mahkum edildi. Programdan sonra RTÜK, Kanal D'yi kapatmış, Kırca da açlık grevi yapmıştı.
07 Mart 2016

Bakan Saygın: 52 yaşında ve bakireyim

20 Yıl8 Ay20 Günoldu
Devlet Bakanı Işılay Saygın, Hürriyet'ten Ayşe Arman'la yaptığı röportajda, 52 yaşında ve bakire olduğunu belirterek, "İnsanın erkek arkadaşı yoksa, olmamışsa nasıl olacak? Nişanlım vardı işte bundan 27 sene önce ama hiç beraber olmadık" dedi.
07 Mart 2016

Ucundan ver, kıyısından ver, banane

19 Yıl3 Ay7 Günoldu
ANAP İzmir Milletvekili Işılay saygın, pop şarkıcısı Murat Başaran'ın "Azıcık Ucundan Versen" şarkısı için, "İki-üç zibidi Türk toplumunun değer yargısını zedeliyor. Uçundan ver, kıyısından ver, beni ilgilendirmiyor" diye konuştu.
07 Mart 2016

Hülya Avşar'dan Saygın'a: Beni bu tür eleştiriler yaşatıyor

22 Yıl3 Ay15 Günoldu
Hülya Avşar, şov programındaki giyimi için "Soytarı gibi" diyen ve Küçük İbo'yu kucağına oturtmasını eleştiren Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın'a "Herkes kendi işini yapsın" diye cevap verdi. Avşar, "Bani hayatım boyunca bu tür eleştiriler yaşattı. Kıyafetim benim bileceğim iş. Ayrıca çocuğu kucağıma oturtacağım tabii ki. O yaştaki bir çocuk kucakta sevilir" dedi.
07 Mart 2016

Bakan Saygın, Hülya Avşar için 'Soytarı gibi' dedi

22 Yıl3 Ay16 Günoldu
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın, Şanlıurfa'da katıldığı Dünya Kadınlar Günü etkinliğinin ardından Küçük İbo'nun sahne yasağıyla ilgili bir soru üzerine, "Dün televizyonu açtım. Hülya Avşar'ın o soytarı gibi kıyafetinden çok büyük ayıp ve hicap duydum. Aldı çocuğu kucağına oturttu. Göz attırıyor, öpüyor, dudağında ruj lekesi kalıyor. 13 yaşındaki çocuğa böyle şeyler yakışıyorsa, sözümü geri alıyorum" dedi.
07 Mart 2016

Hülya Avşar, Küçük İbo'yu kucağına oturttu

22 Yıl3 Ay17 Günoldu
Hülya Avşar, Show TV'de yayınlanan "Hülya Avşar şov"da konuk ettiği şarkıcı Küçük İbo'yu kucağına oturttu. Show TV'nin kapatma cezası almasına yol açan bu olay, Hülya Avşar ile Devlet Bakanı Işılay Saygın arasında uzun süreli bir polemik ve dava konusu oldu.
07 Mart 2016

Bekaret testi Işılay Saygın'a yapılsaydı ne hissederdi

21 Yıl5 Ay20 Günoldu
Oyuncu Serap Aksoy, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın'ın, bekaret kontrolü nedeniyle intihar eden genç kızlar için, "Ederlerse etsinler" sözlerini değerlendirirken, "Bekaret testi, Işılay Saygın'a yapılsaydı acaba ne hisserdi?. Zina kavramı artık terminolojiden çıkarılmalıdır" dedi.
07 Mart 2016

Hiç kimse zinama karışamaz

21 Yıl5 Ay20 Günoldu
Fatma Girik, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay saygın'ın, bekaret kontrolünü savunarak, "Zina yapan erkek de kadın da hapis cezası almalı" sözlerini eleştirerek, "Her şeyin bana aittir. Hiç kimse bekaratime de zinama da karışamaz" şeklinde yanıt verdi.
07 Mart 2016

Kadın ve Aile Bakanı: Cinselliği konuşmaktan hoşlanmıyorum

21 Yıl5 Ay26 Günoldu
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın, Yeni Yüzyıl gazetesine, "Ben biraz muhafazakarım. Bu konuları (cinsel konuları) konuşmaktan hiç hoşlanmıyorum" dedi.
07 Mart 2016

Zina yapan erkeğe de kadına da hapis cezası verilsin

21 Yıl5 Ay26 Günoldu
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın, Yeni Yüzyıl gazetesindeki röportajında, "Erkek de kadın da zina yaparsa hapis cezası almalı. Aksi takdirde toplum 'nesebi' belli olmayan insanlardan oluşur.." diye konuştu.
07 Mart 2016

Bekaret kontrolü intihar ettirdi, Bakan 'Önemli değil, üç beş kişi" dedi

21 Yıl5 Ay26 Günoldu
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın, Yeni Yüzyıl gazetesine verdiği röportajda, bekaret kontrolu yüzünden intihar eden genç kızlar için, "Ediyorsa edecektir. Bence o kadar önemli bir şey değil. Üç tane, beş tane..." dedi.

Sevgililer Günü'ne özel kaşar

7 Yıl4 Ay13 Gün
önce oldu

Kaynana Semra'ya ekran yasağı

12 Yıl6 Ay25 Gün
önce oldu

Tuvaletini, tuvalete yapana para ödülü

3 Yıl9 Ay23 Gün
önce oldu