• yeni
  • kategoriler

#polemik

20 sa. 17 dk. 40 sn. önce

Bana niye hep Volkan'ı soruyorsunuz

3 Yıl3 Ay22 Saat31 Dakika14 Saniyeoldu
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim İsveç maçı öncesi milli oyuncu Oğuzhan Özyakup ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Terim, Volkan Demirel'i neden kadroya almadığı yönünde gelen soruya, "Ne için Ahmet, Mehmet değil de ısrarla Volkan'ı soruyorsunuz" diyerek tepki gösterdi.http://www.hurriyet.com.tr/fat...oruyorsunu
07 Mart 2016

Küçük Turgut'la Semra Hanım uğraşsın

30 Yıl4 Ay24 Günoldu
Başbakan Turgut Özal'ın muhalefeti eleştirirken, SHP lideri Erdal İnönü için "Küçük Turgut'la uğraşsın" demesi tepki çekti. Özal, torunu Turgut'u kastettiğini söylerken, SHP'li milletvekili Cüneyt Canver, Başbakan'ın eşi Semra Özal'ı kastederek, "Küçük Turgut'la Semra Hanım uğraşsın, o daha iyi tanır" diye cevap verdi. (Kaynak: Milliyet gazetesi)
07 Mart 2016

Özal: İnönü, küçük Turgut'la uğraşsın

30 Yıl4 Ay24 Günoldu
Başbakan Turgut Özal, partisi ANAP'ın TBMM grup toplantısında yaptığı konuşmada, muhalefetin eleştirilerine yanıt verirken, "Bir insanın ailesiyle uğraşmak yanlıştır. İnönü (Erdal) bizim Ahmet'le uğraşıyor. Ahmet biraz ağır gelir, daha ufağı var. Küçük Turgut var, onunla uğraşsın" dedi. (Kaynak: Milliyet gazetesi)
07 Mart 2016

Hülya Avşar: Kadının kaşınanı var, kaşınmayanı var

6 Yıl4 Ay1 Günoldu
"Aile İçi Şiddete Son" kampanyası için düzenlenen kermese katılan Hülya Avşar, "Sadece erkekler dövüyor diye bir şey yok, kadınlar dayak yiyor gibi geliyor bana... Kadının kaşınanı var, kaşınmayanı var... Akıllı kadın dayak yemez..." gibi sözler söyledi. (Kaynak: aksam.com.tr)
07 Mart 2016

Rize Belediye Başkanı'ndan iş isteyen vatandaşa: Git banka soy

10 Yıl3 Ay15 Günoldu
Cemal Yavuz isimli 35 yaşındaki balıkçı, iş istemek için gittiği Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'nın, "Burası iş bulma kurumu değil, git banka soy" diyerek kendisini kovduğunu iddia etti.
07 Mart 2016

Vatandaş 'Bir şey soracağım' dedi, Bakan 'Artistlik yapma' deyip kovdu

10 Yıl3 Ay12 Günoldu
Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Bitlis'teki AKP seçim bürosunu ziyaret ettiği sırada, kendisine yaklaşıp "Birşey soracağım vekilim" diyen vatandaşı daha dinlemeden "Artislik yapma, sesini yükseltme" diyerek azarladı. Vatandaş korumalar tarafından uzaklaştırıldı.
07 Mart 2016

TRT rejisinden Hakan Şükür'ü eleştiren izleyiciye küfürlü mail

8 Yıl7 Ay2 Günoldu
TRT 1 kanalında yayınlanan Stadyum programında, Hakan Şükür'ün aldığı astronomik rakamı eleştiren Hayri Günel adlı izleyici, TRT rejisinden, "Sana ne gerizekalı, Kıskançlık yapma i..e. Seneye de iki katını vereceğiz... Reytingler süper, sen bile seyrediyorsun ya ayı" şeklinde bir email yanıtı aldı.
07 Mart 2016

Erol Büyükburç, 'pantolondaki patlıcan'ın resmini çekmeye kalkmış

11 Yıl1 Ay19 Günoldu
Şarkıcı Erol Büyükburç, 1970'lerde kendisi hakkında ortaya atılan "Pantolonunun içine patlıcan koyuyor" iddiasından gına geldiğini belirterek, "Sadece dar pantolon giyiyorduk o kadar. Bir ara 'Şu patlıcanın bir resmini çekeyim de bu yalanı yazana göndereyim! Patlıcan mı değil mi görsün' diye düşündüm" şeklinde konuştu.
07 Mart 2016

Duygu Ulaş: Hakim bana taktı

16 Yıl9 Günoldu
2001 yılının Temmuz ayındaki trafik kazasında, B&Z Halkla İlişkiler Şirketi'nin sahibi Bengü Bilik'in yaralanmasına neden olmaktan yargılanan manken Duygu Ulaş, 3 ay hapis ve 1 ay ehliyetine el konulması cezasına çarptırıldı. Ulaş, "Bu ceza haksız yere verildi. Bilerek bir suç işlemedim. Hakim bana taktı" dedi.
07 Mart 2016

Hülya Avşar ile Kamer Genç arasında 'beyaz çorap' kavgası

9 Yıl8 Ay22 Günoldu
Habertürk'te Yiğit Bulut'un sunduğu "Habertürk Özel" programına katılan Hülya Avşar, Kamer Genç'in TBMM'deki tavrını, "Beyaz çoraplarıyla evinde bağdaş kurmuş gibi..." diye eleştirince, telefonla bağlanan Genç, "Beni beyaz çorapla nerede gördün?.. Birilerine yağ çekme..." dedi. Avşar da, Genç'i Antalya Havalimanı'nda beyaz çorapla gördüğünü söyledi.
07 Mart 2016

Yeşil Salkım'dan Hilal Cebeci'ye: O mikrofonu ağzına sokarım

12 Yıl1 Ay12 Günoldu
Fox TV'deki "Bir Dilek Tut" programında, jüri üyesi Yeşim Salkım, yarışmacı Hilal Cebeci'nin bir dergiye verdiği bikinili pozlarını canlı yayına getirerek "Sen busun" dedi. Cebeci, "O resimlerden sizin de vardır. Hülya Avşar ve Seda Sayan'ın da var" diye yanıt verince, Salkım, "Oraya gelirsem o mikrofonu senin ağzına sokarım" dedi.
07 Mart 2016

Alişan'ı yanımızda gezdirdik ünlü oldu

17 Yıl3 Ay29 Günoldu
Özcan Deniz, Sabah gazetesiyle yaptığı röportajda, yollarını ayırdığı Alişan hakkında, "Yeni gelmiş, kimse onu tanımıyor, Mahsun (Kırmızıgül) bir programa çıkarttı, ben bir programa çıkarttım, yanımızda gezdirdik ve Alişan oldu" diye konuştu.
07 Mart 2016

Ucundan ver, kıyısından ver, banane

19 Yıl3 Ay7 Günoldu
ANAP İzmir Milletvekili Işılay saygın, pop şarkıcısı Murat Başaran'ın "Azıcık Ucundan Versen" şarkısı için, "İki-üç zibidi Türk toplumunun değer yargısını zedeliyor. Uçundan ver, kıyısından ver, beni ilgilendirmiyor" diye konuştu.
07 Mart 2016

Hülya Avşar'dan Saygın'a: Beni bu tür eleştiriler yaşatıyor

22 Yıl3 Ay15 Günoldu
Hülya Avşar, şov programındaki giyimi için "Soytarı gibi" diyen ve Küçük İbo'yu kucağına oturtmasını eleştiren Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın'a "Herkes kendi işini yapsın" diye cevap verdi. Avşar, "Bani hayatım boyunca bu tür eleştiriler yaşattı. Kıyafetim benim bileceğim iş. Ayrıca çocuğu kucağıma oturtacağım tabii ki. O yaştaki bir çocuk kucakta sevilir" dedi.
07 Mart 2016

Bakan Saygın, Hülya Avşar için 'Soytarı gibi' dedi

22 Yıl3 Ay16 Günoldu
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın, Şanlıurfa'da katıldığı Dünya Kadınlar Günü etkinliğinin ardından Küçük İbo'nun sahne yasağıyla ilgili bir soru üzerine, "Dün televizyonu açtım. Hülya Avşar'ın o soytarı gibi kıyafetinden çok büyük ayıp ve hicap duydum. Aldı çocuğu kucağına oturttu. Göz attırıyor, öpüyor, dudağında ruj lekesi kalıyor. 13 yaşındaki çocuğa böyle şeyler yakışıyorsa, sözümü geri alıyorum" dedi.
07 Mart 2016

Hülya Avşar, Küçük İbo'yu kucağına oturttu

22 Yıl3 Ay17 Günoldu
Hülya Avşar, Show TV'de yayınlanan "Hülya Avşar şov"da konuk ettiği şarkıcı Küçük İbo'yu kucağına oturttu. Show TV'nin kapatma cezası almasına yol açan bu olay, Hülya Avşar ile Devlet Bakanı Işılay Saygın arasında uzun süreli bir polemik ve dava konusu oldu.
07 Mart 2016

Bekaret testi Işılay Saygın'a yapılsaydı ne hissederdi

21 Yıl5 Ay20 Günoldu
Oyuncu Serap Aksoy, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay Saygın'ın, bekaret kontrolü nedeniyle intihar eden genç kızlar için, "Ederlerse etsinler" sözlerini değerlendirirken, "Bekaret testi, Işılay Saygın'a yapılsaydı acaba ne hisserdi?. Zina kavramı artık terminolojiden çıkarılmalıdır" dedi.
07 Mart 2016

Hiç kimse zinama karışamaz

21 Yıl5 Ay20 Günoldu
Fatma Girik, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Işılay saygın'ın, bekaret kontrolünü savunarak, "Zina yapan erkek de kadın da hapis cezası almalı" sözlerini eleştirerek, "Her şeyin bana aittir. Hiç kimse bekaratime de zinama da karışamaz" şeklinde yanıt verdi.
07 Mart 2016

Hokkabaz, Savaş Ay'ın senaryosu değilmiş

12 Yıl7 Ay8 Günoldu
Cem Yılmaz'ın başvurusu üzerine hazırlanan bilirkişi raporunda, "Hokkabaz" filminin hikayesinin, Savaş Ay'a ait senaryoya benzemediği belirlendi.
07 Mart 2016

Büyükanıt'tan Ağar'a: Biz ner zaman konuşuruz

12 Yıl8 Ay10 Günoldu
"Benim dönemimde asker konuşamaz" diyen Mehmet Ağar'ı yanıtlayan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, "Ben Türkiye'nin geleceği, rejimin laik yapısıyla ilgili olarak konuştum. O zat iktidarda olsa da biz bu konuları konuşuruz" dedi.