• yeni
  • kategoriler

#recep tayyip erdoğan

14 Ekim 2017

İsteseniz de, istemeseniz de bu tasarı meclisten geçecek

2 Yıl11 Günoldu
AKP Parti genişletilmiş il başkanları toplantısında konuşan AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, müftülere nikah kıyma yetkisinin verilmesini eleştirenlere, "İsteseniz de, istemeseniz de bu tasarı Meclis'ten geçecek" diye seslendi. Ana muhalefetin toplumu tanımadığını savunan Erdoğan, "Senin memurlarının lafını o Anadolu'daki kız dinlemez ama bir hocaefendinin lafını herkes dinler" ifadesini kullandı.
12 sa. 13 dk. 4 sn. önce

Ahmet Davutoğlu, Cüppeli Ahmet ile kol kola

3 Yıl7 Ay3 Günoldu
Şubat ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanına, saraya giden ve oradaki fotoğrafla gündeme gelen Cübbeli Ahmet’in ziyaretine Başbakan Davutoğlu gitti. Davutoğlu'nun, Erdoğan adına iade-i ziyarette bulunduğu bildirildi. Cübbeli’nin Twitter ve Instagram hesabından paylaşılan fotoğrafların altında “Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Cübbeli Ahmet Hocaefendi’yi hanesinde ziyaret ederek sohbet ve muhabbet ettiler. Başbakanımız, ehli sünnet itikadını muhafaz
13 Mart 2016

Türkiye adım adım diktaya gidiyor

3 Yıl7 Ay11 Gün11 Saat32 Dakika45 Saniyeoldu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye'nin adım adım bir dikta yönetimine gittiğini söyledi. İki günlük ziyaret için İzmir'de bulunan Kılıçdaroğlu, Seferihisar'da gazetecilerle bir araya geldiği akşam yemeğinde, "İktidar, yani AKP iktidardan gitmemek için siyasi cinayetler dahil her şeyi yapabilecek pozisyonda şu anda. Çünkü gitmenin kendisi açısından maliyetini çok iyi
12 Mart 2016

Erdoğan'dan Anayasa Mahkemesi'ne tehdit

3 Yıl7 Ay13 Günoldu
Burdur'da 33 projenin toplu açılış törenine katılan C.Başkanı Erdoğan, Anayasa Mahkemesi'nin Can Dündar ve Erdem Gül kararına eleştirilerini "Anayasa Mahkemesi, ülkesinin aleyhinde karar almaktan çekinmemiştir. Çok kırgınım. Niye, o makamda olana dürüstlük yakışır. Ne oldu da bu kadar acele ettiniz? Kim yetki sınırlarının dışına çıkarsa karşısında beni bulur" diye sürdürdü.http://www.hurriyet.com.tr/mil...ar-verdile
07 Mart 2016

Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Enerji Bakanı

3 Yıl11 Ayoldu
AKP lideri Ahmet Davutoğlu'nun başbakanlığında kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin 64. Hükümeti açıklandı. C.Başkanı Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Enerji Bakanı olurken, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, seçilmiş ilk türbanlı kadın bakan olarak tarihe geçti. Kabine şu isimlerden oluştu: Başbakan: Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcıları: Numan Kurtulmuş, Mehmet Şimşek, Yalçın Akdoğan, Tuğrul Türkeş, Lütfi Elvan. Adalet Bakanı: Be
07 Mart 2016

Ak Parti'ye üye olmak, Başbakan Erdoğan'a nikahla bağlanmaktır

6 Yıl4 Ay29 Günoldu
AKP Gölcük İlçe Düzağaç Mahallesi haftalık olağan toplantısında ilginç sözler sarfedildi. Mahalle Kadın Kolu Başkanı Nuran Yıldız, "Ak Parti'ye üye olmak Başbakan Recep Tayip Erdoğan'a nikahla bağlanmaktır. Herkesi bu seferberliğe davet ediyorum" dedi. (Kaynak: yurtgazetesi.com.tr)
07 Mart 2016

Başbakanımız bizim için ikinci peygamber gibidir

10 Yıl11 Ay10 Günoldu
AKP Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser, partililere yaptığı bir konuşmada, "Biz Başbakanımızın aşığız. Başbakanımız bizim için ikinci peygamber gibidir" dedi. MHP Grup başkanvekili Oktay Vural, Meclis'te 13 Mart 2009'da yaptğı basın toplantısında bu konuşmanın kaydını dinletti.
07 Mart 2016

Erdoğan'ın koltuk altından çıktı, sandıktan çıkamadı

10 Yıl7 Ay8 Günoldu
Niğde mitinginde fotoğraf çekilirken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın koltuğunun altından kafasını uzatan Bozköy Belde Başkanı Kemal Beşer, "Bu hareketle oyum yüzde 60'tan 80'e çıktı" iddiasında bulundu. Ancak seçimi kazanamadı.
07 Mart 2016

Erdoğan konuşunca doping almış gibi oluyorum

7 Yıl4 Ay24 Gün19 Saat27 Dakika45 Saniyeoldu
Ayşen Gürcan, Twittter hesabına, "Başbakan'ın konuştuğu salı'larda doping almış gibi oluyorum, içimde bir güç doğuyor ki, koşasım ve peşindeyim diyesim geliyor..." diye yazdı.
07 Mart 2016

Fatih Altaylı: Erdoğan, Türkiye'yi yönetemez

18 Yıl2 Ay19 Günoldu
Fatih Altaylı, Hürriyet gazetesindeki "Bilmeyen adamdan lider olur mu?" başlıklı yazısında, "Bana sorarsanız Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi yönetecek kalibrede değil" diye yazdı.
07 Mart 2016

Erdoğan'a dokunmak bile ibadettir

8 Yıl2 Ay27 Günoldu
AKP Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, partililere verdiği yemekte, "Sayın Başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir" dedi.
07 Mart 2016

'Tayyip Bey'e aşık oldum' dedi, 1,34 milyar dolarlık ihaleyi kaptı

6 Yıl3 Ayoldu
Haliç Yat Limanı ihalesini, 1 milyar 346 milyon dolarla, "Fethullah Gülen idolüm... Tayyip Bey'e aşık oldum... Tanıdığımdan beri haftanın 3-4 günü rüyamda görüyorum" sözleriyle bilinen Fettah Tamince'nin firması kazandı.
07 Mart 2016

Türkiye'de Twitter'ın engellendiği gün rekor tweet atıldı

5 Yıl7 Ay4 Günoldu
Başbakan Erdoğan'ın Bursa'da "Twitter mivitır hepsinin kökünü kazıyacağız" demesinden birkaç saat sonra Twitter'a erişim engellendi. Ancak engellemeden sonraki birkaç saat içinde Türkiye'den 2,5 milyon tweet atılarak, Twitter kullanım rekoru kırıldı.
07 Mart 2016

Başbakanlık ve Yatanlar karikatürüne gazetecilik ödülü

12 Yıl10 Ay26 Günoldu
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nce verilen Sedat Simavi Ödülleri'ne değer görülen gazeteci ve bilim adamları belirlendi. Seçici kurul, Gazetecilik Ödülü'nü Milliyet Gazetesi'de yayımlanan "Başbakan ve Yan Gelip Yatanlar" başlıklı karikatürüyle Ercan Akyol'a verdi.
07 Mart 2016

Atatürk Evi'ndeki defterde Erdoğan'a hakaret eden kişiye para cezası

13 Yıl27 Günoldu
Ankara 25. Asliye Hukuk Mahkemesi, Selanik'teki Atatürk Evi'nde bulunan şeref defterine yazdığı ifadelerde Başbakan Recep Tayip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle Fethi Dördüncü'yü 10 bin YTL tazminata mahkum etti.
07 Mart 2016

Erdoğan'ın doğduğu şehirler mübarektir

6 Yıl8 Ay14 Günoldu
Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Ümraniye'deki 1. Hamsi ve Horon Festivali'nde, "Urfa şanlıysa, Antep gaziyse, Maraş kahramansa; Rize, İstanbul ve Siirt de mübarektir. Çünkü bu 3 şehir, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük liderinin doğmasına vesile olmuştur" dedi.
06 Mart 2016

Erdoğan, 5 çocukla yetinmedi

7 Yıl18 Günoldu
Başbakan Erdoğan İstanbul Milletvekili Harun Karaca'nın kızı Hacer Karaca ile Ömer Berkli'nin nikahında, en az 3 çocuk istedi. Sonra da 5'e kadar da yolu olduğunu söyleyip "Allah ne verdiyse" dedi. http://www.hurriyet.com.tr/allah-ne-verdiyse-21640750

Hintli genç, iki penisinden birini aldıracak

13 Yıl2 Ay5 Gün
önce oldu